Úrnapja

Kedves Mindnyájan!

Szeretettel hirdetem, hogy a június 23-án délelőtt 10 órakor kezdődő Úrnapi szentmisénk lesz egyben plébániánk évzáró, hálaadó Te Deum szentmiséje isAz ünnepi szentmise és körmenet után közös ebéddel ünnepelnénk együtt, amire kérem, hogy itt regisztráljatok, hogy a szervezők lássák, hány emberre kell főzniük. A menü: marhapörkölt nokedlivel, savanyúsággal.

Az ebédet követően pedig folytatódik a közös együttlétünk! Azért, hogy jobban megismerhessük a plébániánkon működő közösségeket, csoportjaink pár percben bemutatkoznak a többieknek. Ezen kívül lesznek tanúságtevők is, miközben a gyerekeknek animátorok tartanak külön foglalkozásokat. A program zárásaként közös táncház lesz élő zenekar közreműködésével.

Jöjjünk el minél többen, hogy együtt adhassunk hálát az elmúlt tanévért, és mindazért, amit ebben az évben kaptunk kegyelemként az Úristentől a közösségünk által.